Reklama

Výrobci

Doprava zdarma

Nakoupili jste u nás za více než 6000 Kč ?

Potom máte dopravu po celé ČR ZDARMA !


Osobní odběr v Ostravě zdarma
Česká pošta od 79 Kč
Kurýrní služba od 108 Kč
Dobírka + 30 Kč

Užitečné informace

Doprava zdarma


při nákupu nad


6000 Kč

Dodací podmínky

Skladové zásoby jsou automaticky průběžne vyhodnocovány a upravovány tak, aby zboží bylo neustále dostupné přímo ze skladu.

Přesto však bohužel není v silách našich dodavatelů vždy dodat zboží na náš sklad v požadovaném termínu a v dostatečném množství.

Náš systém je však nastaven tak, aby Vás při knihování objednávky informoval o aktuální dostupnosti zboží, nebo o předpokládané dodací lhůtě. Tyto informace jsou dostupné pro každý výrobek.

V závislosti na hmotnosti zásilky Vám systém rovněž automaticky doporučí možné způsoby doručení/odběru zboží. Zejména vzdálenějším zákazníkům doporučujeme nechat si zboží doručit - vzhledem k houstnoucí dopravě ušetříte čas i náklady.

Při osobních odběrech je třeba správně volit velikost a kapacitu použitého dopravního prostředku. V případě nevhodně zvoleného dopravního prostředku nebudete naloženi, neboť blokujete lidské i technické zdroje pro další osobní odběry a expedici ostatním zákazníkům. Pamatujte na to, že i Vy můžete být dalším zákazníkem v pořadí, který by musel zbytečně čekat.

V případě nutnosti nestandartní manipulace způsobenou nedostatečnou velikostí Vašeho vozu Vám bude účtován poplatek ve výši 100Kč za každou započatou čtvrthodinu. Nakládka proběhne po uhrazení poplatku v kanceláři skladu.

Při expedici zboží platí cena a měna platná pro lokalitu uvedenou v expediční adrese.

Způsob dopravy

Zásilky do hmotnosti 30 kg zabalitelné do jednoho balíku(je třeba brát v úvahu obalové rozměry jednotlivých produktů) jsou účtovány dle váhy od 79 Kč do maximální výše 190 Kč. U nadrozměrných zásilek je cena stanovena individuálně dle domluvy. Částka za přepravné je obsažena v souhrnné faktuře přiložené ke zboží.

Dopravcem je Česká pošta, společnost PPL nebo DPD.

 

Je možný také osobní odběr v našem skladu v Ostravě.  Osobní odběr v našem skladu je možný po předchozí domluvě. Při osobním odběru není účtováno poštovné ani balné.


Košík  

produkt (prázdný)

Zavolejte nám !

Skype

My status

ICQ

ICQ status 607782556

Telefon

+420 606 287 144
+420 606 705 000
Po - Pá 9 - 17

Technický problém ?

Našli jste technický problém?
Něco nefunguje?
Napište nám to!

admin@fortebohemia.cz

Newsletter