Reklama

Výrobci

Doprava zdarma

Nakoupili jste u nás za více než 6000 Kč ?

Potom máte dopravu po celé ČR ZDARMA !


Osobní odběr v Ostravě zdarma
Česká pošta od 79 Kč
Kurýrní služba od 108 Kč
Dobírka + 30 Kč

Užitečné informace

Doprava zdarma


při nákupu nad


6000 Kč

Ochrana osobních údajů

Respektujeme a chráníme vaše soukromí – tak jak nám to ukládá zákon.

 

Abychom vám mohli nabídnout komplexní služby, potřebujeme evidovat některé Vaše údaje. S veškerými Vašimi daty (kontaktní údaje, data o nákupech apod.) samozřejmě zacházíme jako s důvěrnými informacemi a chráníme je před zneužitím. Některé údaje jsou nezbytné pro provedení účetních operací, archivaci daňových dokladů či identifikaci bankovních převodů.  Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím. Vyjímku tvoří pouze veřejný dopravce, kterému je na objednávce přepravy předáváno nezbytně nutné množství údajů sloužící pro bezproblémové dodání zboží.

 

Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech (za zde uvedených podmínek). Registrací v rámci internetového obchodu, registrací žadatele o novinky, účastníka ankety, soutěže a dalších jiných forem registrace automaticky souhlasíte, že můžete být informováni o novinkách v našem internetovém obchodě e-mailem, poštou, telefonicky, nebo jiným způsobem. Pokud si nebudete přát získávat tyto informace, máte možnost kdykoli jejich zasílání ukončit – v případě e-mailu např. dle postupu uvedeného v každé zasílané zprávě.

Pro potřeby distribuce tištěného katalogu našich produktů využíváme databázi zákazníků, kteří sami provedli registraci v našem systému, jsou evidováni na základě předchozích obchodních kontaktů, nebo jejichž údaje byly získány z veřejně přístupných zdrojů – v tomto případě se samozřejmě jedná o adresy firemních subjektů, nikoli adresy soukromé.

 

Pokud si nepřejete abychom Vás jakýmkoli způsobem nadále kontaktovali, nebo uchovávali Vaše data, rádi Vás z databáze odstraníme.

 

Při nezabezpečeném internetovém provozu nelze zabránit odposlechu a zneužití Vámi zadaných informací přenášených prostřednictvím veřejné datové sítě. Pro přenos citlivých informací doporučujeme použití zabezpečených webových stránek. Toto upozornění platí zejména pro zasílání čísel kreditních karet apod.

 

Náš internetový obchod si i přes veškeré technické a organizační zabezpečení vyhrazuje právo ustoupit od záruky bezpečnosti v případě napadení serveru hackerem.


Košík  

produkt (prázdný)

Zavolejte nám !

Skype

My status

ICQ

ICQ status 607782556

Telefon

+420 606 287 144
+420 606 705 000
Po - Pá 9 - 17

Technický problém ?

Našli jste technický problém?
Něco nefunguje?
Napište nám to!

admin@fortebohemia.cz

Newsletter