Novinky

Otevřena kamenná prodejna
Otevřeli jsme pro Vás novou kamennou prodejnu v Litultovicích kousek za Opavou. Přijďte se podívat na nabídku zboží za zaváděcí ceny!

Byla spuštěna nová sekce Vinotéka. Ceník najdete ve Vinném lístku. Přejeme Vám příjemné chvíle s naším vínem.

Reklama

Freediving Team Ostrava vyhlikove lety

Foto

kos se zbozim kos se zbozim kos se zbozim

O nás

Firma Forte Bohemia spol. s r.o. působí na našem trhu již více než 17 let. Specializujeme se na oblast maloobchodního prodeje především ručního nářadí, příslušenství, autodoplňků a domácích potřeb. Základním typem prodeje je komisní prodej v mnoha sítích čerpacích stanic po celé České republice. Na čerpacích stanicích jsou umístěny koše s vybranými druhy zboží ve stejných cenových hladinách.

Dovážíme kvalitní a přesto cenově dostupné zboží ze zahraničí. Protože jsme velkoodběratelé, můžeme si dovolit nasadit velice zajímavé ceny našeho zboží. Ke všem výrobkům je poskytována záruka 24 měsíců. Případné reklamace většinou řešíme formou výměny zboží příp. vrácení peněz. Proto jsme schopni vyřídit záležitost ve velmi krátké době. Pravidelně přinášíme na trh novinky.

Další oblastí, ve které působíme, je prodej a rozvoz kvalitních sudových vín z moravských vinic a čepovaných limonád z postmixových strojů.

Máme vlastní sklad v Litultovicích, takže jsme schopni průběžně doplňovat nejprodávanější zboží na jednotlivých prodejních místech. Jsme samozřejmně schopni dodat i jiné katalogové zboží na objednávku. U tohoto zboží je však třeba počítat s delší dodací lhůtou.